گالری تصاویر
پیوندهای مهم

اخبار > ملاقات سفیر ایران با رئیس ایالت مارانیان


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات سفیر ایران با رئیس ایالت مارانیان

ملاقات سفیر ایران با رئیس ایالت مارانیان

سید علی سقائیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در برزیل که به ایالت مارانیان سفر کرده بود عصرروز سه شنبه سوم اکتبر با فلاویو جینو رئیس ایالت مارانیان دیدار و گفتگو نمود. در این ملاقات که دبیر صنعت و تجارت، دبیر پروژه های ویژه، رئیس شرکت اداره امور بندری، مشاوران و نمایندگان بخش خصوصی این ایالت و دبیر سوم سفارت ایران نیز حضور داشتند، طرفین در خصوص امکان سرمایه گذاری در این ایالت گفتگو و تبادل نظر نمودند.

به گفته رئیس ایالت مارانیان، این دیدار دیپلماتیک بخشی از کوشش ها برای جلب سرمایه گذاری داخلی و خارجی در ایالت مارانیان است. فلاویو افزود: از طریق برخی دیدارها در ایران و نیز  دیدارهای نمایندگان ایرانی مذاکراتی در زمینه های مختلف مثل انرژی، مواد غذائی و حبوبات انجام داده ایم. جینو گفت که دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران برای چشم انداز نزدیکی روابط دو جانبه که ایالت ما را هم در بر میگیرد، خیلی مهم است. وی خاطر نشان ساخت که هیاتی از مارانیان در ماه اکتبر به کشورهای شرقی مانند چین برای پیشبرد مذاکرات سفر خواهد نمود. این هیات شامل هفتاد نفر از نمایندگان ایالت و شهرهای مارانیان و بخش خصوصی خواهد بود.

سید علی سقائیان سفیر ایران سفر به مارانیان و جلسه خود با مسئولان این ایالت را ثمر بخش خواند و گفت : ما در مورد پروژه های متعددی گفتگو کردیم که از طریق برازیلیا که من در آنجا سفیر هستم شروع خواهیم کرد. آنچه که از این به بعد داریم رابطه خیلی بهتر میان دو کشور است.

علی سقائیان همچنین از بندر ایتاکی ایالت مارانیان بازدید نمود.

 


٠٠:٣١ - 1396/07/13    /    شماره : ٤٧٨١٢٨    /    تعداد نمایش : ١٠٧خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران